Ask The Expert

Podczas konferencji przez cały czas będzie dostępna możliwość konsultacji z ekspertami Microsoft. W tym roku będą nimi:

 

Andrzej KaźmierczakMicrosoft Azure MVP i Principal Consultant w firmie Predica. Andrzej to konsultant i inżynier systemowy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Główne obszary jego specjalizacji to Identity Federation, Microsoft Azure oraz Cloud, a także rozwiązania PKI oraz RMS. Jeśli chcesz wiedzieć, czy na pewno O365 jest bezpieczny, jakie mechanizmy stoją za jego funkcjonalnościami, jakie standardy bezpieczeństwa spełnia Microsoft, jakie ma certyfikaty i zgodności z wymogami prawnymi – zapraszamy!

 

 

Dariusz Porowski, Senior Technical Evangelist w dziale Nowych Technologii (DX) w Microsoft Polska. Na co dzień odpowiada za promowanie wiedzy technologicznej z zakresu praktyki DevOps oraz infrastruktury chmurowej Microsoft Azure. Przed dołączeniem do zespołu Microsoft przez sześć lat z rzędu był wyróżniany jako Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Cloud and Datacenter Management. Jest trenerem MCT oraz posiada certyfikaty: MCSE, MCSA, MCITP i MCTS.

Pracował ponad 8 lat w firmach integratorskich jako architekt oraz konsultant infrastruktury, realizując projekty u klientów korporacyjnych w Polsce, Europie oraz regionie Bliskiego Wschodu.

Prowadzi firmowego bloga Strefa.MS, na którym opisuje najnowsze rozwiązania ze świata IT.

 

Damian Wróblewski, Presales Consultant Office 365 & Azure w Microsoft Polska.  Od 10 lat związany z branżą IT. Pasjonat technologii Microsoft SharePoint, Office 365 & Azure. Posiada bogate doświadczenie związane z zarządzaniem projektami informatycznymi oraz technicznym i biznesowym wsparciem sprzedaży. Współorganizator oraz prelegent na takich konferencjach jak: ShareCon365, SPS Warsaw, Global Azure Boot Camp. W wolnym czasie interesuje się sportami walki oraz kulturą arabską.